MET ONE HHPC 3+

nr 2

o,3 µm –  reostustundlik vahend tööstuskeskkondadele, kus 0,3 µm tundlikkus on vajalik vigade leidmiseks HEPA filtritega töökohtades ning samuti ka ruumi puhtuse kontrollimises. Kasutatakse optiliste komponentide määramises, atmosfääri, PCBA ning peen mehhaanika tööstuses.
o,5 µm – versiooni valitakse peamiselt reguleeritud ja pool reguleeritud tootmiskeskkondades, kus peetakse kinni GMP printsiibist ning soovitakse monitoorida ISO 14644 ruumi puhtust. Osakesed suurusega 1,0-5,o µm. Proovide alla kuuluvad aseptilised tööstused nagu toiduainetööstus ning karastusjookite tootmine, haiglate laborid, puhasruumid ning apteegid.

Rohkem informatsiooni tootja kodulehel.


MET ONE HHPC 6+

Tegemist on 6-kanalilise käsiloenduriga, mis on disainitud käsiloendur nr 1kõrgtehnoloogilise tootmisruumi sisekeskkonna kontrolliks, milleks on näiteks pooljuhtide või lameekraanide tootmine. Unikaalne hoidik võimaldab lihtsalt laadida andmed arvutisse läbi Ethernet‘i või USB kaabli. Andmete laadimisega samal ajal toimub seadme laadimine.

Rohkem informatsiooni tootja kodulehel.


MET ONE HHPC 2+

Tegemist on kahekanalilise 0,5 um käsiloenduriga, mis on taskukohane ning seda saab kasutada 3rutiinse monitoorimise teostamiseks kontrollitud keskkondades, mis vastavad ISO 14644 puhta ruumi klassifikatsioonile. Kõige tihedamalt kasutavad MET ONE HHPC 2+ toiduainetööstused, karastusjookide valmistajad, haiglate laborid, puhasruumid ning apteegid.

Rohkem informatsiooni tootja kodulehel.


<< Tagasi