Mikroskoobid

OPTIKA ECOVISION seeria sisaldab peamiselt monokulaarseid bioloogilisi mikroskoope ja ühte binokulaarset versiooni, mis on mõeldud spetsiaalselt põhikoolis õppivatele õpilastele. Õhuke ja hõlpsasti kaasaskantav lahendus, see on varustatud kõigi optilise mikroskoobi põhiliste juhtimisseadistega ja kõige sellega, mida on vaja teadusinstrumendi kasutamise õppimiseks.
Tutvu toodetega
OPTIKA B-510 seeria esindab ideaalset, eriti modernset, täiustatud rutiinset mikroskoopi läbilaskevalgusrakenduste tõhusaks analüüsimiseks, hoolikalt kavandatud, võttes arvesse kõiki kasutajatele olulisi aspekte.

See seeria pakub kasutajasõbralikke toiminguid, vastupidavust, vastupidavust ja suurepärast eraldusvõimet, pakkudes kontrastset ja teravat pilti muljetavaldava IOS W-PLAN optika kaudu - Infinity Corrected Optics (IOS) pakub parimat kulutõhusat valikut suure kontrastsuse ja eraldusvõime saavutamiseks, sobitamiseks kõik laborite nõuded, mis nõuavad kvaliteetset rutiinset optikat ja mille eesmärk on tagada välja tasapind kuni FN 22.
Tutvu toodetega
OPTIKA SZO seeria esindab väga kompaktset Greenough stereomikroskoopi 6,72: 1 suumiga ja 110 mm töökaugusega professionaalsetes keskkondades ja laboratooriumides, mis võimaldab proove jälgida ilma erilise ettevalmistuseta, kuid tekitab uskumatult teravaid ja detailsed pilte.

Lai valik, mis koosneb binokli- ja trinokulaarsetest peadest, mille vaateväli on 23 mm, väga laia perifeerse vaate ja mugava kehahoiaku jaoks ka pärast mitmetunnist opereerimist. Trinokulaarsed pead võimaldavad okulaari ja kaamera samaaegset vaatlust.
Tutvu toodetega

Soovid teha hinnapäringut?

See käib kiirelt ja lihtsalt. Vastame sulle esimesel võimalusel.
KÜSI PAKKUMIST
Viljandi mnt 75-1 Õssu Tartumaa 61713
+372 5692 5391
info@bioanalys.ee
envelopesmartphone